News.bg | Money.bg | Topsport.bg | Vsi4ko.bg | Finance.news.bg | Gladen.bg | Lifestyle.bg | Ibox.bg

Регистрация | Забравена парола?

Вход
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/0.7.65

Фиксинг

23.05.2012
  • 1.54501 Повишение
  • 1.62837
  • 1.95583
  • 2.43141 Повишение
  • 0.19444 Повишение
  • 0.24408 Повишение

още фиксинги

Борсов коментар

БФБ
Разнопосочна търговия в сряда

Последната борсова сесия за седмицата донесе разпродажби по някои позиции, включително и най-активно търгуваните АДСИЦ-и, но пък не липсваше и интерес към други

Преглед на печата

Преса
23.05.2012 г.

“Най-силният трус от 84 г. насам - минимум щети, максимум паника“,“Вятърни проекти за 4 млрд. лв.", “Deutsche Bank предлага Гърция да въведе „гевро“

ВИП гости наддаваха щедро на благотворителна гала вечер

Последна редакция: 02.02.2012, 16:02

Публикуване: 02.02.2012, 15:22

audi model 1936

© Fibank

Гостите се надпреварваха да закупят билети и за още едно бижу – ръчно изработена миниатюра на успешния модел Ауто Юнион Гранд При – Тур Це на Ауди, спечелил Голямата награда на Германия в далечната 1936-та година

Автор: Money.bg

Размер на шрифта: a a a

Над 200 ВИП гости и цяло съзвездие от световни спортисти присъстваха на гала вечерята в хотел "Кемпински Гранд Арена" в Банско, където през уикенда се проведе благотворителен ски и биатлон-турнир под егидата на принц Албер II. На благотворителната вечеря се разигра томбола с уникални предмети, предоставени от спонсорите на събитието, както и трофеи на някои от именитите спортисти, съобщиха от Първа инвестиционна банка.

Часовник Chopard, един от най-ценните предмети, беше предоставен от представителя на Chopard за България „И енд Ес Уотчиес енд Джуълри". Специалният хронограф „Grant Prix de Monaco Historique" е гравиран на задната страна в чест на благотворителната асоциация на принца - „Стар Тийм Фор Дъ Чилдрен".

Изключителната награда - кредитна карта Фибанк Уърлд Елит Мастър Кард, която е картата на световния елит, беше също разиграна на томболата. Това бе и своеобразна премиера на картата за България. Издадени са само 200 хиляди такива карти в света. На всеки неин притежател се предоставят услугите на личен банков консултант, безплатно членство в ЕГО Клуб на Фибанк, един консиерж за цял свят и удобни застраховки при пътуване. Към картата са прибавени и 2000 лева.

Гостите се надпреварваха да закупят билети и за още едно бижу - ръчно изработена миниатюра на успешния модел Ауто Юнион Гранд При - Тур Це на Ауди, спечелил Голямата награда на Германия в далечната 1936-та година. Лимитираният модел с номер 4 е съставен от 1000 елемента и мечта за много колекционери по света.

ВИП гостите наддаваха щедро на търг и за каската, с която пилотът от Формула 1 Витантонио Люци е карал през миналия сезон в Барселона. Сред трофеите, които предоставиха спортните величия за благотворителната кауза, бе и шлемът на световния рекордьор по скоростно спускане със ски Симоне Орегоне. Уникално яке, направено от италианската федерация по ски за Принца на Савоя Емануеле Филиберто също участва в наддаванията. От своя страна Христо Стоичков подари на фондацията на принц Албер II копие на „Златната топка" и фланелката с номер осем.

Събраните пари 68 528 лева ще бъдат разпределени по равно за благотворителната асоциация на Албер II и българската фондация "Работилница за таланти". Тя ще осигури стипендии на деца сираци за висшето им образование.

Сподели: В Ibox.bg В Svejo




403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/0.7.65

РЕКЛАМА

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/0.7.65