Мобилният оператор "МобилТел", който е част от Telekom Austria, води преговори за придобиване на българския телевизионен и интернет доставчик "Мегалан Нетуърк", съобщи източник пожелал анонимност, но близък до преговорите, цитиран от SeeNews. Източникът не назова сумата.
Постигнатата договореност за сделката с "Мегалан Нетуърк" ще бъде обявена официално през септември.
Източникът на SeeNews добави, че "Мобилтел" води преговори за придобиване и интернет базирана телекомуникационна компания Spectrum Net.
USD
CHF
GBP
Dobri
на 27.08.2010 в 20:34:43 #13Еби си лялята бре шопско спермоядче. Ти хабер имаш ли си колко са ми данъците - само по ДДС давам около 1000 лв на месец. И всичко се влива в Шопия, а нищо не остава за Варна. По-добре да местят столицата в Търново. Там поне говорят на български, а не на развален сръбси.
Простака
на 27.08.2010 в 09:41:53 #12Тия подчовеци с данъците си ти плащат социалните помощи, цървул
Селяндур неблагодарен 
Dobri
на 27.08.2010 в 08:28:46 #11Какво ни занимавае с безмислени шопски нивини. Какво ме касаят дървените подчовеци?
Простака
на 27.08.2010 в 08:10:58 #10Така, ако това стане, аз ще съм от първите, които ще си сменят доставчика. Така че М-теле да не се надат на големи печалби, ами да попрочетат кво мислят хората за тях и бързо да се отказват от такава сделка. Иначе ше има яко шамари от потребителите. I never have, I never will
Простака
на 27.08.2010 в 08:07:44 #9Уй за М-теле
neznae6t
на 27.08.2010 в 07:39:33 #8Мегалан успяха да изградят една наистина много добра мрежа и да започнат да предлагат наистина качествени улуги, НО това което вижда крайните потребители не е онова, което виждат така наречените "собственици" на структурата. За всяко нещо си има причина.
alterin
на 27.08.2010 в 07:00:34 #7Не ми звучи като добра новина.
mrKrastev
на 27.08.2010 в 00:12:38 #6. svetlioOo | 26.08.2010 21:01 Наистина ще е супер жалко ако Мегалан се продадът на тия смучещи кръв гадини... Мегалан ми е доставчик от доста време и нямам желание да търся нов, но ако стане такъв договор сигурно ще ми се наложи.. == Преди време мегалан купиха стария ми доставчик. Казаха, че ще е на старите условия, но решиха да ми вдигнат цените след около 5 месеца нас тарите цени. Е махнах се бързо от мегалан.
liubomir4o
на 26.08.2010 в 22:34:48 #5Ползвам Мегалан от 6-7 години може би. Услугата която доставят е можби наи добрата услуга която може да бъде доставена. Не говоря само за Интернет говоря като цяло . Обслужването, гъвкавоста, им е просто забележителна. Затова успяха да се разрастнат толкова много. Наистина е много жалко ако ги купят Ментел. Почти съм сигурен че ако това сатне качеството ще спадне защотот ще има реформи преструктуриране и тем подобни глупости. Абе най вероятно ще ги сменям. Имам лична неприязан към фирмата Ментел
t_point
на 26.08.2010 в 20:08:17 #4Някой поне започва да купува дори в България, а покупките бележат началото на покачване в цената....
U-235
на 26.08.2010 в 18:50:20 #3Мегалан са може би най-добрия интернет провайдър в София - и много жалко, че ще се продадат на тези кръвопийци
zlostyr
на 26.08.2010 в 18:11:46 #2Какви пътници, Мегалан са най-големия интернет доставчик в София?
slonikon
на 26.08.2010 в 17:23:56 #1и мегалан и спектрумнет са пътници и това е невероятен късмет за собствениците им все пак е интересно накъде са тръгнали м-тел. засега идеята им за "домашен телефон" е, меко казано, безумна