Дружеството Фонд за инвестиции в недвижими имоти - ФИНИ АДСИЦ отчете загуба в размер на 175 хил. лв. в консолидирания си отчет към четвъртото тримесечие на 2013г.

Общите приходи са в размер на 0 хил. лв. което е понижение от 100.00 % спрямо предходния период. Общите разходи отчитат спад от 57.52 % до 175 хил. лв.

Нетните приходи от продажби в края на декември са в размер на 0 хил.лв. и представляват % от общите приходи. Спрямо предходния период те намаляват с 100.00 %.

Формираната загуба на акция към края на четвърто тримесечие е 0.27 лв.

Собственият капитал на консолидирана основа към края на декември 2013г. е в размер 418 хил. лв., като спрямо същия период на 2012г. година е намалял с %.

В неконсолидирания отчет на дружеството към септември тази година бе регистрирана загуба в размер на 175 хил. лв.