Север Холдинг АД-София(6S8) свиква Извънредно общо събрание на акционерите на 21 октомври 2014г., се казма в публикация от дружеството. Събранието ще се проведе от 10:00 часа в СОФИЯ 1836, жк."Левски-Г" бл.40,вх.В,партер, офис№7.
На събранието ще се решават промени в състава на Съвета на директорите на "Север –Холдинг" –АД - София. Ще бъдат приети двама нови членове на Съвета на директорите а именно г-н Светослав Митков Добрев с ЕГН 8112281427 и г-жа Ваня Петкова Шопова с ЕГН 6003041410.
В друга точка от дневния ред, акционерите ще решават промени в състава на Одитния комитет на холдинга и определяне на мандата им. Това ще бъдат новоприетите членове на СД, а мандата им ще бъде 3 години.
Север Холдинг АД ще увеличава състава на СД
30.09.2014 17:17:48
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО
Още по темата
Водещото днес
Бездействието днес струва скъпо и "Money.bg Лични Финанси: Бъдеще" дава решения какво да направим с парите си
Американският хедж фонд Third Point купува дял в една от най-големите испански компании от отбранителния сектор?
Истории
Новини
Борси и финанси
USD
CHF
EUR
GBP