На него социалните партньори ще разгледат и проект на постановление за изменение и допълнение на Наредбата за договаряне на работната заплата.
Съгласно трайно наложилата се практика, социалният диалог в различните отрасли и браншове не прекъсва между отделните заседания на Националния съвет за тристранно сътрудничество, допълват от МС. Доказателство за това са честите срещи между ръководителите на работодателските и синдикалните организации и компетентните министри за решаване на повдигнати въпроси в съответните отрасли и браншове.
сан бернар
на 18.07.2007 в 13:38:57 #4Тези делят чужди пари.Нас няма ли да ни попитат дали сме съгласни да ни вземт още, за да им дават на тях?
sofeto
на 18.07.2007 в 12:14:40 #3за тея образи няма ли спирка бе. каво увеличение. на кой са му малко парите да оди да работи часно. Така ли ще развиваме частния сектор? като увеличаваме данъците за да си вдигнем заплатите. Поне да имаше някакъв контрол на държавните служители (чиновници)
remarek
на 18.07.2007 в 12:02:05 #2Пак навреме ги обсъждат. На 18-ти юли ще обсъждаме за 1-ви юли и ще ги получим декември месец
Screw
на 18.07.2007 в 11:20:30 #1ГЛУПАЦИ! Реформи и съкращения трябват в държавната администрация, не увеличения на заплатите!