Дружеството Специализирани Бизнес Системи АД е реализирало печалба за първите три месеца на годината, в размер на 312 хил. лв. Печалбата е втора в историята, но по-висока, показва справка в сайта ни.
Общите приходи на дружеството са 6 962 хил. лв., което е с 35.90 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 23.03 % спрямо предходния период до 6 650 хил.лв.
Нетните приходи от продажби за първото тримесечие на 2014г. са в размер на 6 962 хил.лв. и представляват 100.00 % от общите приходи. Спрямо първото тримесечие на 2013 година те се увеличават с 35.90 %.
Към 31 март 2014г. дружеството показва печалба на акция (на осреднена годишна база) в размер на 0.25лв. Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за I-во трим. на 2013г.
Собственият капитал на дружеството в края на първото тримесечие на 2014г. е 8389 хил. лв. , като спрямо същия период на 2013г. е намалял с %.
Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София през първите три месеца на 2014г.:
Общ брой изтъргувани акции: ( 483 бр. акции )
Общ брой сделки: ( 6 бр. )
Минимална цена: ( 0.900 лв. )
Максимална цена: ( 1.390 лв. )
Среднопретеглена цена: ( 0.912 лв. за акция. )
*Обобщената информация не обхваща сделки с акции на дружеството сключени на нерегулиран пазар.
Специализирани Бизнес Системи АД с втора, но по-висока печалба към март
15.05.2014 11:11:31
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО
Още по темата
Водещото днес
Бездействието днес струва скъпо и "Money.bg Лични Финанси: Бъдеще" дава решения какво да направим с парите си
Американският хедж фонд Third Point купува дял в една от най-големите испански компании от отбранителния сектор?
Истории
Новини
Борси и финанси
USD
CHF
EUR
GBP