Тодоров АД-София (5T6) свиква извънредно общо събрание на акционерите на 23.02.2015 год., става ясно от публикация от дружеството. Събранието е насрочено за 14.30 ч. в гр. София, ул. Бяло поле №3, ет.3, офис 10-11.
На събранието ще се обсъждат промени в органите на управление на дружеството, като в проекта за решение е предвидено от СД да бъде освободен Веско Митков Вълчев, а на негово място да бъде избрана Стелиана Велизарова Горанова, с мандат от 5 години.
При липса на кворум събранието ще се проведе на 09.03.2015 год. от 14.30 ч. на същото място и при същия дневен ред.
Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 09.02.2015 год.
Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 05.02.2015 год.
Тодоров АД предвижда смяна в СД за извънредно общо събрание
21.01.2015 08:26:29
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО
Още по темата
Експерт: Непрекъснатата смяна в дизайна на казахстанската валута е схема за кражба и жалък опит да те запомнят
Българският бизнес е все по-отворен към финтех услугите, които му осигуряват по-малко разходи и по-голямо удобство
Водещото днес
Истории
Новини
Борси и финанси



USD
CHF
EUR
GBP