Изборни протоколи от последните местни избори бяха изгорени публично пред сградата на Централната избирателна комисия в София. Акцията беше организирана от бившия омбудсман Мая Манолова, съобщи Нова телевизия.
Целта е да се принудят управляващите да въведат машинното гласуване.
Според Манолова ЦИК умишлено бави обществената поръчка за осигуряването на машините и така нарушава промените в Изборния кодекс.
Манолова предложи България да поиска машини от Белгия при следващи избори.
"Надявам се, че инстинктът му за пожарникар ще сработи, иначе ще му изгори и столът на премиер", заяви Манолова.
skuns
на 01.08.2020 в 14:14:03 #3Кичо, а нека по добре се измете мутрата Радев.
skuns
на 01.08.2020 в 14:12:11 #2Ей тъпа кюстендилска сливо, ще дойдем в София и ще ти напъхаме главата във варела с протоколите, боклук скапан.
kichobg
на 01.08.2020 в 14:04:48 #1Браво на Галева!!! Тая е по-куражлия от ТТ - Тулупа Тиквун, познат и като ББ - Бибитко!!! От страх спим с пистолетче до главата, а уж родната полиция го пази!!! Измитай се, мутро!!!!